Alberto Sego Parfüm
Mandalina

Mandalina

Yıldız anason

Yıldız anason

Yasemin

Yasemin

Gardenya

Gardenya

Meyankökü

Meyankökü

Amber

Amber

Vanilya

Vanilya

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

88

18-45

2011

5528

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 78

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 70

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 30

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 44

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE

Loverdose Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Loverdose parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
yonca
Benim için resmen hayal kırıklığı. Yorumları internet üzerinden araştırdım ama nafile benim hiç hoşuma gitmedi. Benim burnumda mı bir sorun var hala anlamış değilim.
zehra
Bana neler oluyor?? Sanırım koku krizine girdim. Geçen sene bir imza kokusu bulmam gereken süre içerisinde Hypnotic Poison'a karar verdim. Aşkımız yoğun ve devam ediyor, ancak koku alma yorgunluğundan dolayı artık Poison almıyorum. Poisonun bir tatile ihtiyacı vardı. Kokumu değiştirmeyi düşündüm ve tester olarak denediğim loverdose sanırım yeni kokum olmayı başardı. son 2 aydır bunu kullanıyorum.
Tuggceunal
Bu kokunun gençlere özel ve çok seksi olduğunu düşünürdüm.Evet genç bir kadın için mükemmel bir tanınabilir koku. Meyan kökü notası benim için çok güçlü, parfümün sonunda meyan ve şekerlemelerle dolu beyaz beyaz çiçekler bulunuyor. Bana uygun olmayan, kayıtsız bir koku. Meyan kökü kokusunu ancak bu kokuyu evin çevresinde veya yatağında kullanamazsın. Bir gece kulübü kokusu. Ama gerçekten çok seksi. Hoşlanmıyor değilim ama çok seviyorum da diyemem. İpucu vermemi istiyorsanız, daha yumuşak bir şey istiyorsanız, Chopard'a bir göz atın.
ercan
Bence çok üstün yani ağır bir anason / vanilya kokusu. Thierry Mugler'in Alien Essence Absolue modelinden hiç bir fark göremedim. Üzgünüm, Loverdose benim için özel bir koku değilsin. Her ne kadar güzel ve büyük bir şişen olsada.
brs14
Parfümdeki meyan kökü ve anason içeriğini duyduktan sonra biraz endişe ile yaklaştım. İnanılmaz ve gerçekten çok başarılı bir parfüm.
zafer
İlk çıkan serisindeki kokudan bayıldığım için sevgiyle karşıladığım bu parfümün içeriğindeki meyan kökü kokusunu seviyorum. Kesinlikle vanilya ve beyaz çiçeklerin etkisini hissedebiliyorum. Birkaç saat sonra bu güzellik bir kehribar, vanilya karışımına dönüşüyor.
yoni
Parfümde meyan kökü ve anason içeriğinden biraz tedirgin oldu ilk başta. Ancak sıkıştığım notaları içeren kokular giyerek kendime meydan okumayı severim. Açıkçası meyankökü ve anasonun etkileşiminin sonucuna yani bu baharat moduna bayıldım. Çok lezzetli kokuyor. Benzersiz bir lezzete dönüştüren meyan kökü için olmasa da oldukça sıkıcı bir vanilya kokusunu da es geçmemek daha iyi olur. Vanilya nota oranı düşürülebilirdi.
tubiiis
İlk kez aldığım bu kokudan içeriklere istinaden bayıldığım için sevgiyle boğulmuştum. Meyan kökü kokusunu seviyorum. Evet kesinlikle bir vanilya ve beyaz çiçeklerin hoş bir izi bu parfümde hissediliyor. Meyankökü tatlı ama bir o kadar da seksi. Uzun ömürlülük çok iyi ve projeksiyon mükemmel. Cildim üzerinde gerçekten sıcak ve tatlı aroması iyi hissediliyor. Şişesine hayranlık duymayacak kimseyi tanımıyorum. Zaten pek çok kişi tarafından beğenilmekte..... Aşırı miktarda kullanmayı tavsiye etmiyorum çünkü cidden çok güçlü. Normalde parfümlerin içeriğinde paçuli notası bulunanları seviyorum. Bu parfümde hiç de olmayan bir nota ancak vanilya notası seksi bir vanilya.
Ezz
Kırmızı loverdose parfüme sahip biri olaral ilk aldığımdan sonra kısa sürede bağımlısı olduğumu belirtebilirim.
İçerisinde meyankökü, vanilya, anason bulunan bir cennet arıyorsanız bu sıcak ve aynı zamanda freş kokuyu öneriyorum..
Bu zamana kadar onlarca parfüm test ettikten sonra uzun bir süre bu kokuyu kullanma kararı aldım.
Kesinlike genel bir koku değil. Kendine has bir tarzı var. Düzgün, yumuşak ve oldukça rahatlatıcı.
Vanilya ile meyankökü sevenler için tavsiyelik her giyim tarzınıza da uyabilecek bir parfüm.
Soğuk havalarda daha iyi performans gösterdiğini belirtebilirim. Diğer diesel ürünlerini de denemekte de fayda var.
irem
Bir adet loverdose modeline sahip biri olarak siyah meyan kökü gibi kokan bu parfüm içeriğinde şeker tatlı ve taze bir şekilde sizlere sunuluyor.
Benim tatlı yani şekerli parfümlerimin arasında favoriler listesinde olduğunu belirtmek isterim.
Lolita lempicka gibi olmasada biraz benzerlik var diye düşünüyorum iki parfüm arasında.
Hani yaramaz tatlılık diye tabir edilen kokulara en iyi örneklerden diyebilirim.
Lolita lempickayıda seviyorum ama loverdose daha uzun ömürlü diyebilirim.
İlk olarak küçük bir parfüm dükkanında tanıştığım loverdose ilgimi ilk fıslamada çekmişti ve hemen bir adet aldım.
öyle görünüyorki şişem bitince % 100 yeniden satın alacağım.
admin
Bu parfüm Bonbon şeker gibi resmen şeftali gibi kokuyor !
Eğer şeftali kokusuna hayransanız bu kadar pahalı bir parfüme ihtiyacınız yok diye düşünüyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.