Alberto Sego Parfüm
Bergamot

Bergamot

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Elma

Elma

Şeker

Şeker

Kakao Kabuğu

Kakao Kabuğu

Fındık

Fındık

Kayısı

Kayısı

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Paçuli

Paçuli

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

88

18-50

2015

1703

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 88

KALICILIK
farkedilirlik

% 89

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 100

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 0

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE

Loverdose Red Kiss Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Loverdose Red Kiss parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
sude
Bu koku bana aşırı derecede tanıdık geliyordu ve ne olduğunu anlamaya çalışırken sonunda neye benzediğini anladım. Sanki vera wang princess modelinin yoğun bir versiyonu olmuş.
sebi
Dün gece parfümün bir numunesini aldım. Daha şehvetli, biraz baharatlı gourmand tipi bir koku bekliyordum. Son kararım ben bu ürünü kullanmayacağım..
happygirl
Bunu denemekte çok heyecanlıydım ancak cildimdeki tek şey tatlı meyveli bir karmaşa idi. Her şeyle birlikte ilginç pudramsı bir özelliğide var. Reçel gibi kokuyor. Oldukça güçlü. En azından birkaç saat sonra biraz daha iyi hale geliyor. Biraz daha az yoğunluk, az meyveli şeker içeriği daha hoş olabilirdi.
selena
Loverdose hayranıyım. Siyah şişe tatoo her zaman favorim. Ama ilk defa RED KiSS'i denediğimde, fındık notasında biraz hayal kırıklığına uğradım.
necla
Ben daha çikolatalı, daha çatlak bir şey bekliyordum ancak bu notaları alamayan deneyimsiz burnumun problemi olduğunu düşündüm. Her neyse, bir süre kullanmayı sevdim ve geçen kış 50ml şişemin yarısını kullandım ve sonra da unuttum. Son zamanlarda tekrar şişeyi buldum ve bir şans daha vermeye karar verdim. Hala çok seviyorum ama nutella gibi kremsi bir fındık çikolatası var içinde sanki. Aynı zamanda keskin tatlı meyve notalarıda var. Bu keskin şekerli içeriğin biraz daha hafif olması kremmsi fındık kakaosu notasını daha fazla gösterebilirdi.
parisman
Parfümü bir yarışmada kazandım. Çok tatlı ve kakao ile fındık notalarını paçuli ile birlikte hissedebiliyorum. Genel olarak bakarsak uzun ömürlülük konusunda bende 12 saatten fazla etkisini sürdürdü. Sonbahar ya da kış için öneririm.
guler
Loverdose Red Kiss ile ilgili ilk izlenimim, geçen ay mart ayı ortasında sıcak havalarda giyebileceğim bir parfüm aradım ve parfüm dükkanına girdim. Birkaç koku test ederken ilk kokularda sevdiğim bir şey bulamadım !, satış görevlisi bu parfümü bana önerdi. Bir kağıt parçası üzerine püskürterek bunun çok güzel bir çilek kokusu olduğunu iddia ettiler! Bana göre şeker, fındık ve kakao izi karışımı gibi kokuyordu. Kağıda iki tane daha fıslattım ve test kağıdını eve getirdim. Yarım saat sonra çok pembe bir paçuli türü ve cesur yasemin ortaya çıktı. Çilek kokusunu alamadım. Kağıt üzerinde ömrü 12 saatten fazlaydı. Kağıdı bir çekmeceye koydum ve yolculuk için ayrıldım ve iki hafta sonra kontrol edince biraz kehribar kokusu hissettim. Bu yüzden ömrünün en azından kıyafetler üzerinde iyi olacağını varsayıyorum. Yaz kokusu olabileceğini pek düşünmüyorum. Belki ilkbaharda güzel bir seçim olabilir.
ayseyildiz
Bu saf tatlı portakal çiçeği beni mest etti. Harika bir şey! Silaj çok iyi değil, ama bu müthiş kokusu var. Onunla yaşayabilirim

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.