en iyi açık parfüm
Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Elma

Elma

Deri

Deri

Gül

Gül

Kişniş

Kişniş

Ladin

Ladin

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

84

18-40

2016

8191

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 79

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 61

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 39

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 44

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE

Only The Brave Extreme Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Only The Brave Extreme parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir3669
bu parfümün yerine alberto sego markasının DSL2 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
misafir26296
Şüphesiz bu modelin en iyi zamanı kuru aşağı dip notası. Deri daha pürüzsüz ve çok temiz oluyor. Uzun ömürlü 8 saat en az giden bir parfüm. Çok hoş.
misafir2931
Bakmaya bile zahmet etmedim ve koleksiyonum için o şişeyi istiyorum
misafir5912
Elektrik mavisi. Bunu koklamayı dört gözle bekliyordum ... Dizel kokusunu ömür boyu sınırsız elektrik yani çekici bir akım olarak düşünebilirsiniz. Cesur bir koku.
misafir24888
O kadar güzel kokuyor ki içinde armut bulunmayan Ultra Male gibi. Dürüstçe konuşmalıyım. Hiç kimse bu kokudan şikayette bulunmadı. Herkes beğeniyor.
admin
Bari bende buraya dizel yumruk parfüm yazayım da ismini bilmeyenler bu şekilde bulsun. 😂
ilker34ist
Dinlendikten sonra orijinalin aynısı ama biraz daha sentetik kokuyor. Orjinali bu kadar sentetik değil. Güçlü performansa sahip ama o konuda hakkını vermek gerekir ama bunuda sentetik içerikle karşılayınca pekte benim için bir önem arzetmiyor .. Kızlar nedendir bu kokuyu seviyor. Sadece gece klübü için iyi gider..
huse1998
Açılışta yorucu ve acı kokuyor, bir saat sonra dayanılabilir bir yerde kuruyarak oturuyor. Ama yine de oldukça ucuz ve korkunç bir koku. Orijinali veya geçen yıl getirdikleri özel ürünlere istinaden iyi değil. Kısacası ben beğenmedim.
enes
İçeriğindeki deri pürüzsüz ve çok temiz. Uzun ömürlü bir ürün ve bende en az 8 saat kalıcılığı var. Diesel kokusundan beklediğiniz gibi hala sentetik ve bu olumsuz özelliklerini değiştiremediler gitti. Buna rağmen yine de nota kaliteleri açısından çok hoş diye yorumlayabilirim.
brs14
Orijinalle özdeş kokuyor fakat adından da anlaşılacağı gibi daha koyu ve biraz daha güçlü.
Biberoon
Bu hafta sonu denedim isminden de anlaşılacağı gibi, orijinal Only The Brave modeline extreme adını koyarak daha yoğun bir versiyonunu oluşturmuşlar. Turunçgil içerikleri ile açılış yapıyor ve sonra o tanıdık deri yine burnuma önceki versiyonundan hiç bir fark olmadan daha yoğun bir şekilde burunda hissediliyor. Orijinal sade modelinin yeterince güçlü olmadığını düşündüyseniz, bunu denemelisin :)
parfumgentr
Vay canına, tatlı kokulu gül, deri ve meyveli koku ile karışınca ekstra performansa sahip bir hale gelmiş. Başka ne var diye soracak olursanız yaz mevsimi için iyi değil diye düşünüyorum. 90/100 puan verdiğim Diesel Only The Brave Extreme kış ve sonbaharı mükemmel bir şekilde götürür diye düşünüyorum. Kulüpte, alışverişte, bir gece içerisinde iyi ya da dışarıda iyi vakit geçirmek için güzel bir alternatif.
admin
Bu hafta sonu deneme fırsatı bulduğu bir diesel parfümü. Yapmacık bir şişeye sahip.
Adından da anlaşılacağı gibi Only The Brave limonlu bir açılış ve aşırı derecede
deri kokusu barındırıyor.
Yeterince güçlü olmadığını düşündüğüm bir koku. Aksini iddia edebilecek olanlar için bir kere denemelisiniz diyebilirim.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.