Alberto Sego Parfüm
Bergamot

Bergamot

Portakal

Portakal

Hurma

Hurma

Kediotu

Kediotu

Yasemin

Yasemin

Huş ağacı

Huş ağacı

Adaçayı

Adaçayı

Kakule

Kakule

Vetiver

Vetiver

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

90

18-35

1997

2002

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 94

KALICILIK
farkedilirlik

% 93

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 100

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 0

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 100

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 0

GÜNDÜZ
gece

% 100

GECE

Plus Plus Masculine Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Plus Plus Masculine parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
erdem
Gün içinde bu kokuyu kullanmaya çalışıyordum, ama günümüzde giyilmeyecek kadar gençleştiğini fark ettim. Benim yaşıma uygun değil daha genç arkadaşlara öneriyorum . Yeni raflardaki sanki daha sütlü bir içeriğe sahip. Yada bana öyle geliyor.
enes3818
Sahip olduğum para tamamen çöpe gitti. Hiç tarif edildiği gibi kokmuyor bu lanet şey. Bunun yerine alkol ve su karıştırıp kullanmak daha mantıklı. Hiç bir farkı yok kısacası. 3 arkadaşımda kokladı ve hepsi de benim düşüncelerimi bana yeniden ilettiler.
ekrem
Çöp kutusuna atmak zorunda kaldım. Bu kolonyadan nefret ediyorum ve kimsenin kullanmasına izin verecek hiçbir durumu kendimde görmedim. Bunu şimdiye kadar aldığım ve hemen attığım ilk koku.
bomberman
Şişesi dikkatimi çektiği için aldım. Umduğum süt kokusunu alacağımı düşünürken hayal kırıklığına uğradım. Narenciyenin hoş kokusu ile günü pek az kurtaran çiçekli dokunuşlu bir ürün. Yine de hoş bir parfüm yani fena sayılmaz ama genel olarak Plus Plus benim için bir eksi.
sude
böyle erkek parfümü mü olur ya ben bayıldım resmen ... Bir bayan olarak kullanırım kimsede bişeycikler diyemezz...
trparfum
Güzel sütlü vanilya kokusu. Satın alacağımdan kesinlikle eminim çünkü tester kullandım ve gayet başarılı. Bu parfümün sahibi olmaktan çok mutlu olunabilir diye düşünüyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.